Dyer per garazha

Shitet nga: Fatlum 27 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 3 dyer per garazha
Te ardhura nga Zvicrra 300euro copa
Dyer manuale shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim