Japim karrikat dhe tavolinat per dasma me qira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perspektiva-tel 27 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Japimi karrikat edhe tavolinat per dasma me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim