LISI plast

Shitet nga: Lisi plast 12 Gsh 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga plastika me zbritje 20%
Kemi zbritje sezonal me dritare 80x140 per vetem 79€ me 10 vite garancion . Per me shum informata mund te na telefononi ne keta numra 049/044-184-274
LISI plast
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim