Fidane te : manaferrave , malina , lajthise, dhe..

Shitet nga: Sahit 13 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fidane te : manaferrave te buta 0.50 cent per cop, mjedra(malina) 0,50 cent per cop , lajthia 1 euro per cop, dhe fiq me 1 euro per cop sasia e fidaneve nuk eshte e madhe te gjitha diku 80 cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim