Limona me gjith frute

Shitet nga: zeqir 29 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes limonat trunguj te gjith jan me frute kemi te vegjel te mdhenj sipas deshires limonat jan prej 20 euro e deri ne 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim