Limona

Shitet nga: xxxx 14 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes limonat te lloj llojshme limonat jan mujor qmimi sipas madhsis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim