MANDARINA

Shitet nga: ALBERT 22 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet Mandarina, qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim