TAPET BARI NATYRAL (BARI ROLLNE )

Shitet nga: Lulzim 11 Krr 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Lule dhe bimë
OFROJME TAPET BARI NATYRAL (BARI ROLLNE )
GJITHASHTU ME EKIPIN PROFESIONAL BEJME MONTIMIN E
TAPET BARI NATYRAL (BARI ROLLNE ) SI DHE
SISTEME AUTOMATIKE TE UJITJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim