Shes Tv dhe komodin sebashku me nje Cmim

Shitet nga: A.S 24 Dhj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Tv Samsung HD i bler 500€ para 1 viti eshte shum i mir dhe i ruajtur po ashtu shes dhe komodinen e cila mund te çmontohet eshte e ruajtur arsyeja e shitjes eshte sepse nuk me nevojiten më. TV-ja ka dhe pajisjet per ngjitje ne mur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim