Dhoma Gjumi (Fjetjes) te kualitetit te larte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Kusha 04 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi me matreal shume cilsor jogi (sungjer i presum , ortopedik) me qmim te volitshem me shumic dhe pakic ,bejm transportin dhe montimin ne tër teritorin e kosoves na kontaktoni
Tel + VIBER : +377045502037 dhe ne Facebook : Mobileria Kusha
Ne prodhojm te gjitha llojet e mobilje si dhe punojm sipas porosise:
Kuzhina
Dhoma gjumi ( fjetje ) & dhoma te femijeve
Komoda
Tavolina tbukes
Paradhoma
Komoda
Tavolina Per Zyre etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim