Mobilje

Shitet nga: ALI 12 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e kervetav Per te rritur dhe femi 100% nga druri kurse. Jogat jan anti bakterial dhe prodhim italian me 2 vite garncion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim