Regall Dhome shum pak i perdorur

Shitet nga: Ahmet 16 Pri 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Regall dhome ne gjendje shum te mir, shum pak e perdorur pothujse e re ,dhe me nje qmim te volitshem sipas marrveshjes.. Numri kontaktues 049322005 dhe Viber +38649322005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim