Regall Dhome

Shitet nga: Islam 14 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Regall dhome ne gjendje shum te mir, shum pak e perdorur pothujse e re ,dhe me nje qmim te volitshem sipas marrveshjes..
Numri kontaktues 049322005
dhe Viber +38649322005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim