Rregall dhome me qmim te volitshem

Shitet nga: Agmet 20 Nën 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes nje rregall dhome shum te ruajtur, shum pak i perdorur pothuajse i ri
me nje qmim te volishem.
numri kontaktues 049322005 si dhe me viber
+38649322005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim