Rregall dhome me qmim te volitshem

Shitet nga: Ahmet 20 Nën 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Rregall dhome shum e ruajtru pak e perdorur pothujse e re me nje qmim te volitshem
Numrat kontaktues 049322005
si dhe viber +38649322005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim