Divane

Shitet nga: Labinot Kuçi 29 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje salloni
Divane per sallon to lëkurës 3-shja +2-shja +2 fotele dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim