Divane

Shitet nga: Labinot Kuçi 29 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje salloni
Divane to lëkurës 3-shja 2-shja 2 fotele dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim