Divane

Shitet nga: Labinot Kuçi 27 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   700 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje salloni
Divane to lëkurës 3-shja 2 -shka 2 fotele dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim