Mobilje per sallon

Shitet nga: Ahmet 26 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobije shum pak te perdorura pothujse te reja ,dhe me nje qmim te volitshem .. Numri kontaktues 049322005 dhe Viber +38649322005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim