Shes kauqat

Shitet nga: Afrim 16 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat tresh dysh dhe fotele per vetem 270 euro.

049 678681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim