PERDE TRAK

Shitet nga: Lulzim Sot 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK 9 EURO METRA KATROR KETU PERFSHIHEN MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR NQOFSE I MATNI TRANPORTONI DHE MONTONI VET ATHER METRA KATROR KUSHTON 23 PRQID ME LIR VETEM 7 EURO METRA KATROR.KETO PERDE JANE TE GJERA 127 mm.
Per sasi me te madhe se 30 metra qmimi munde te diskutohet.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim