PERDE ZEBER

Shitet nga: Lulzim Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA MALEZIA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE MATERJALEVE DHE NGJYRAVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991
DIASPOR KETO PERDE JANE LIRE NE KOSOVE
JU MUNDE TI MERNI NE VENDET KU JETONI SEPSE PERDJA ZEBER PA MONTIM ESHTE VETEM 18 EURO METRA KATROR.PER SASI ME TE MDHAJA SE 15 METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET.
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim