ROLETA TE JASHTME 37 m2

Shitet nga: METI MONT Sot 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
PERDE TRAK SHIRITORE
DYER HARMONIK DHE SHUM LLOJE TJERA
+383 44 100 035 VIBER ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim