Dyer gjermane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Melosi SKS 01 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Shesim dyer te importuara nga gjermania.Jane dyer per ambiente te brendshme,te prodhuara nga druri.Jane nga materiali qe eshte rezistent nga gervishtja CPL.Per me shume informata dhe per te i pare produktet tona,ju ftojme te na vizitoni ne dy pikat tona te shitjes ne Therande dhe ne Prizren.Mund te lajmroheni ne telefonin tone: 044303411.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim