Invertar dhe karrik per Frizer

Shitet nga: Egzon Gashi 08 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Shes urgjentisht invertarin me karrike ! nivertari ka dy pasqyre dy llavabora + karrika. SHITET URGJENTISHT!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim