Shitet inventari

Shitet nga: Valmira 27 Gsh 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Tavolina dhe karrike per kafiteri
10 karrike
3 tavolina
Ne cmim jane te perfshira te gjitha (3 tavolina dhe 10 karrike)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim