Shkalle e gatshme nga druri

Shitet nga: Toni 25 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Shiten shkallet e drurit me lartesi prej 3.8m me mundsi shkurtimi. jan ne gjendje te mire dhe te gatshme per montim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim