Carraleva-Dekor

Shitet nga: N.t.p Carraleva -dekor 16 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm sipas porosis suaj. Terasa per shtepi e lokalet tuaja. Pushimore te oborrit.
Tavolina e karrika per terasat tuaja . Arka me mbuloj per pusat (bunarat). E shum tjera te gjitha me matrialt kualitativ me qmime te arsyshme ju mirpresim. Nr: tel: 044/353/611 , 044/986/321.
Punimet tona mund ti shikoni edhe ne Fb. Shenonoi emrin e firmes: Carraleva -Dekor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim