Invertarin per restorant ose. Kafiteri

Shitet nga: ..... 19 Krr 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 2 tavolina 6 karrika 4 tavolina me ka 4 karrika 6 shankerica 3 tavolina per teras frigorifer me gjam terasen perj druri me mbuloj te plastikes te tejdukshme per info ma shum thirr 049 634 491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim