SHiten karriget dhe tavolinat

Shitet nga: bekim 01 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrigat dhe tavolinat komplet bashk ashtu siq shihen ne foto.Te kafta jan 2 tavolina me nga 4 karrige te bardha 5 tavolina me nga 4 karrige e shankerica jan 2 copa me nga 4 karrige gjithashtu jan edhe ty tavolina me kauqa .Jan te perdorura 4 muj po jan te ruajtura shum te bardhat jan likur per ma shum informata 049 347 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim