Shes invertarin per restoran ose kafiteri

Shitet nga: ... 05 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 2 tavolina 6 karrika 4 tavolina 4 karri ka 3 tavolina per teras 6 shankerica 1 frigorifer televizor samsung terasen per drurit me mbuloj te plastikes te tejdukshme me nje qmim te volitshum per info thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim