Tavolin per zyre apo shtepi

Shitet nga: Privat 20 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte per zyre ika 2 vrima per kabllo te kompjuterit apo shtepi Dimensionet jan 1,60m×80cm per info lajmro ne tel 044 622 840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim