Tavolina me karrike per park

Shitet nga: Endrit 16 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me karrike per park
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim