Tavoline Buke

Shitet nga: Xxx 02 Maj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika . Prodhimi i karrikave Ardeno .qmimi i volitshem dhe i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim