prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 12 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ
FABRIKA JON PRIDHON INVERTAR SI : KARRIGAVTE NDRYSHME. TAVOLINA. SHANKE . SEPAREJA. SHANKERICA E SHUM QKA TJETER
SI DHE ME PORISI
INFO. 045 250 569 049 251 213 049 222 699
JU MIRPREDUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim