shiten

Shitet nga: ajet krasniqi 16 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinat per dasma dhe ahengje familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim