Frigoifer per Pije

Shitet nga: Friz 22 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoifer per Pije
kontakt
049500316
044333573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim