Frigorifer

Shitet nga: cool_tooti@hotmail.com 19 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi i ri qe 1jav e kam bleh po spom hin ne pun se pom duhet hala ma i madh per ket arsyje pe shes

blers serioz
kontaktoni ne e-mail lene numrin e telefonit un ju thrras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim