Frigorifer ne dy pjes 3vite garancion

Shitet nga: Valon 11 Gsh 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Pershendetje shes frigorifrin ne gjendje shum te mir ne dy pjes ka akomatre vitegarancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim