Frigorifer për pije.

Shitet nga: Albert 16 Dhj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer për lokale. Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e lartpermendur, frigoriferi është në gjendje te rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim