Frigorifer per pije

Shitet nga: Hekuran 20 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes dy frigorifer punojn shum mir njeri ka qmim 220 ndersa tjeteri 200 jan te pershtatshem per lokale ne ndryshme
Gjithashtu shes dhe nj vitrin e cila punon mire qmimi saj eshte 180 euro te interesuarit le te kontaktojn ne kete nr
049577995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim