Frigorifer

Shitet nga: bashkimi 26 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
bejm servisimin e te gjith dhojeve te frigoriferave dhe shitjen e firzave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim