Frigorifer

Shitet nga: Burim Hysenaj 01 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi po sa ka ardhur nga gjermania , frigoriferi është në gjendje te mir teknike, te interesuarit mund të vijn ta shikojn. Te interesuarit mund te telefonojn ne numrin e lartpërmendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim