Frigoriferin per pije

Shitet nga: Npt fati 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   195 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin per pije tel 044.049.824.147 viber +37744152953 vetem viberen ekam ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim