Friz

Shitet nga: edmond 15 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te refullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim