Frizin me fijoka me ngrimje te thell, viber 049..

Shitet nga: npt fati suharek 12 Krr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin me fijoka me ngrimje te thell LOKALI JON GJINDET NE FSHATIN, PEQAN I'MADH, ICILI NDODHET AFER SUHAREKS 2.7KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim