Npt fati hapi lokaln me teknik te bardh zvicrrane

Shitet nga: npt fati suharek 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
npt fati teknik te bardh te perdour zivcrrane044\049 824 147
Tel 044/049/824147

viber 044152593 key numer vetem viberi me ban
Lokali jon gjindet ne suharek afer agro melit ku ka qen ma heret ni objekt ngjit me ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim