Pumpa per nxemje per shtepi 3 katshe e Ardhur ng..

Shitet nga: Bekimi 09 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Pumpa per shtepi e Ardhur Nga zvicrra 044 156 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim