Shum lir

Shitet nga: Xhafa 31 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shum lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim