dubok 410 liter

Shitet nga: edmond 25 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjemdie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim